Vysílání České Konference

Česká Konference rozšiřuje své působení na novém internetovém rádiu Rádio BOHEMIA. Je to velký krok pro celý tým ČK, avšak pevně věříme, že tím budeme moci mnohem více šířit a předávat zajímavé a důležité informace, podnětné názory, nadějné výhledy a tvůrčí inspirace k důležité proměně v naší společnosti. Můžete se těšit na více vysílacího času, nové pořady i nové hosty a též na výjezdní živá vysílání z různých míst a koutů naší krásné země.
Samozřejmě naše spolupráce se slovenským internetovým rádiem SLOBODNÝ VYSIELAČ-SK bude pokračovat i na dále. 

Archiv všech minulých vysílání najdete na Rádiu Bohemia zde

Výzva České Konference

VÝZVA ČESKÉ KONFERENCE K DIALOGU MEZI VLÁDOU A LIDEM ČESKÉ REPUBLIKY

Ve vědomí toho, že stávající společenské naladění velké části obyvatel naší země je poznamenáno narůstající nedůvěrou ke krokům vlády v oblasti bezpečnosti země, a také ve vědomí toho, že všechny ukazatele vývoje v příštích měsících a zřejmě i letech nepřinesou zlepšení globálních podmínek, z nichž vyplývá ono možné ohrožení bezpečnosti, pozvedáme zde svůj hlas k následující výzvě:

Číst dál...

Záznamy ze VII.ročníku České Konference

    
 První záznam ze zahájení konference

Audiozáznam druhé části sobotního programu České Konference 21.11.2015,který přenášelo internetové rádio SLOBODNÝ VYSIELAČ-SK

Ph.Dr. Zdeněk Mahler, Dr.h.c. - Osud nebo naděje

 
 RNDr. Marian Kechlibar, PhD. - „Kam kráčíš, Německo?"  Jan Schneider - „Nejhorší smrt je z úleku"  

Závěrečné poděkování

Vážení přednášející, příznivci a hosté VII. ročníku České Konference, děkujeme Vám za Vaši účast, za Vaši přízeň, za Vaše souznění a podporu.

Dny našeho krásného tvořivého setkání jsou již za námi a jistě v mnohých z nás ještě doznívají poslední dojmy, prožitky a slova, která na konferenci zazněla. VII. ročník České Konference nám všem přinesl velké prožití, jež nám říká: „V naší zemi je dost lidí, kteří to ještě nevzdali!“

Číst dál...

VII. ročník České Konference - pozvánka

Číst dál...

VAROVÁNÍ - dodatek I.

V souvislosti s již uveřejněným Varováním ze dne 2. 9. 2015, jež se týká současného dění v Evropě a z toho vyplývající potřeby upřednostnit morální hodnoty, předkládáme zde soupis počátečních kroků, které považujeme za naléhavé a nezbytné uskutečnit:

Číst dál...

VAROVÁNÍ!

Ve vědomosti vývoje událostí, které se odehrávají v posledních letech a zejména v posledních měsících roku 2015 v hranicích společenství Evropské unie, cítíme povinnost upozornit na vážné vývojové tendence, z nichž je možné zejména v historickém kontextu vyčíst směřování ke zničení tradičních hodnot života a pospolitosti obyvatel v jednotlivých členských zemích a jejich regionech.

Číst dál...

Děkovný text ČK 2014

Máme za sebou tři velká dějství, která naplňovala zcela novou formu celého průběhu letošního VI. ročníku České Konference.

Ze všeho nejdříve nám dovolte, abychom touto cestou ještě jednou srdečně poděkovali všem přednášejícím i návštěvníkům, kteří se zúčastnili VI. ročníku České Konference, “Porady o nápravě věcí lidských”, kteří společně s námi utvářeli sdílnou atmosféru, jež přinesla mnoho odpovědí na otázku: “Kde začíná nový začátek?”

Určitě musíme připomenout i náš dík také těm, kteří nám pomohli s organizací a celým zajištěním zdárného průběhu celé konference. A velmi děkujeme též městu Kutná Hora za jejich podporu a přízeň.

Číst dál...

Slavnostní sázení LÍPY MOUDROSTI

Vážení přátelé a příznivci České Konference,

11. dubna v Kutné Hoře na kopci "Všech svatých" se uskutečnilo Slavnostní sázení LÍPY MOUDROSTI k vytváření KRUHŮ PORADY a MOUDROSTI k OSVÍCENÍ a INSPIRACI pro odpovědi na mnohé otázky o pravdě a štěstí v lidské společnosti, pro nacházení cest kudy a jak dál.

Děkujeme všem účastníkům za krásné chvíle souznění i podílení se na samotném sázení první Lípy Moudrosti. 

Více informací z celého dne pro Vás připravujeme a postupně je zveřejníme.