Česká Konference rozšiřuje své působení na novém internetovém rádiu - Rádio Bohemia. Pevně věříme, že tím budeme moci mnohem více šířit a předávat zajímavé a důležité informace, podnětné názory, nadějné výhledy a tvůrčí inspirace k důležité proměně v naší společnosti. Můžete se těšit na více vysílacího času, nové pořady i nové hosty.  Výjezdní živá vysílání z různých míst a koutů naší krásné země. 

Bankovní spojení pro vaši finanční pomoc - číslo účtu: 251713558 / 0300 ( CZK ) : ERA – Poštovní spořitelna

VYSÍLÁNÍ ČESKÉ KONFERENCE MEDÁLNĚ PODPORUJÍ -

       

 

 

Vysílání 24. září 2019

Odvysílali jsme výjimečný rozhovor s prof. Peterem Staňkem.

Otevřeli témata, která rozproudí mysl i emoce. Marian Kechlibar a, A. Svoboda přinesli novinky o Brexitu, Itálii atd.

V závěru novinky o přípravách posledního ročníku ČESKÉ KONFERENCE 

www.radiobohemia.cz

 

 

 

 

Vysílání 17.července 2019

STŘEDEČNÍ vysílání na rádiu BOHEMIA - 17.7. 2019 přinese pohled na naší ekonomiku, na mediální manipulaci a zprávy ze zahraničí.

S ekonomkou Ilonou Švihlíkovou se podíváme nejenom na naší ekonomiku opravdu realisticky.

Michal Semín bude dalším hostem našeho rádia v tématu o mediální manipulaci, ale také o svobodě projevu, jinýchnázorech a jeho kandidatůře do Rady ČTK. Samozřejmě nebude chybět zahraničí přehled ze západní fronty s Marianem Kechlibarem a Alešem Svobodou.

 Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání rádia BOHEMIA” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří. 

 

Těšíme se na vás od 19:00 na rádiu BOHEMIA -  www.radiobohemia.cz

 

Vysílání 3.července 2019

STŘEDEČNÍ vysílání na rádiu BOHEMIA - 3.7. 2019

přinese velmi důležité a zájmuhodné téma, které se týká vážných onkologických a civilizačních onemocnění a jejich možnostech léčby.

Svět je zavalen informacemi z oblasti zdravého životního stylu. Jak znovu najít pevnou půdu pod nohama a nebýt ve stresu z toho, že nezvládám dodržet tisíce doporučení, která si navíc často protiřečí? Pojďte se s námi vrátit k selskému rozumu a uvolněte se prosím ve středu od 19 hod s rádiem BOHEMIA.

Svět je zavalen informacemi z oblasti zdravého životního stylu. Jak znovu najít pevnou půdu pod nohama a nebýt ve stresu z toho, že nezvládám dodržet tisíce doporučení, která si navíc často protiřečí? Pojďte se s námi vrátit k selskému rozumu i zkušeným radám ze života. Homocystein může být začátkem úspěchu.

Prvním hostem bude Mgr. Michaela Verde Beitlová na téma vzdělávání a zachování zdraví z trochu jiného úhlu pohledu. Nechybí vám vitamíny skupiny B a některé další životně důležité látky? Neprobíhá ve vašem těle zánět? Dělejte s námi prevenci vzniku běžných civilizačních chorob jako je např. únava, bolesti hlavy, křečové žíly, infarkt, mrtvice a stařecká demence. Hlídat si hladinu homocysteinu je snadné.  https://vitaminyspribehem.cz/cs/o-nas/

Zcela novým hostem bude Mgr. Helena Cmurová, která pohovří o Olejovo-bílkovinové stravě Dr. Johanny Budwigové, německé vědkyně několikrát nominované na Nobelovu cenu, za vědecký léčebný systém onkologických onemocnění a vynikající prevenci všech civilizačních nemocí. Paní Helena Cmurová absolvovala dvouleté studium v Německu u Lothara Hirneise, uznávaným odborníkem na alternativní způsoby léčby rakoviny a hlavně jediným specialistou na originální olejovo-bílkovinovou stravu přesně podle Dr. Budwig. Paní Cmurová přeložila knihy o olejovo-bílkovinové stravě, dále knihu Dr. Budwig Rakovina, problém a řešení a také knihu Dr.Hartmuda Fischera o DMSO. https://www.rakovina-komplexni-poradenstvi.cz/

Samozřejmě se v ůvodu vysílání můžete těšit na Mariana Kechlibara a jeho žhavé informace ze zahraničí blízkého i vzdáleného v souvislostech, které umí svým výjimečným způsobem sdělit jenom on.

Tímto středečním vysíláním vás bude provázet Karel Kříž