Vysílání 25.května 2016

Ve středečním vysílání České Konference se společně sejdeme nad zajímavými tématy dnešních dnů s pozvanými hosty.
Novým hostem bude Jaroslav Bašta český politik a diplomat, původním povoláním archeolog. Jistě se s naším hostem vydáme po stopách příčin i důsledků současné evropské krize, která se projevuje tolika způsoby a zasahuje do všech odvětví života člověka. Avšak především do samotné kultury, historie a budoucnosti všech středoevropských národů. Jaroslav Bašta rozhodně umí zacílit své názory, což některé zdvihá ze židle a mnohé potěší. Poslouchejte živé středeční vysílání České Konference.

Zdá se vám, že je ve společnosti zvláštní klid ohledně přistěhovalců či uprchlíků? Možná je to klid před bouří! Dozvíme se více v pořadu "Na západní frontě klid. "s odborníkem na německou a rakouskou politickou scénu RNDr. Marianem Kechlibarem, Ph.D,  se kterým se podíváme na rakouské volby a aktuální dění ve světě, jelikož těch front, kde se dějí velké zvraty je stále více, a tak se na ně s námi podívejte tím správným hledím a nebo raději periskopem?

V závěru našeho vysílání se společně s Jaroslavem Kuchařem podíváme na současný svět jinýma očima a do jiných hloubek v tématech - Kdo rozděluje českou společnost? Má smysl se zabývat konspiračními teoriemi? Chýlí se dnešní režim mocných ke konci a začíná o to více kopat?
Zřejmě to bude chtít velkou bdělost, jasná a moudrá rozhodnutí. Moudrost v každém dni našich životů.

Buďte ve střehu a samozřejmě s námi ve středu od 20:00 na slovenském internetovém rádiu SLOBODNÝ VYSIELAČ - www.svobodnyvysielac.sk a též nově i na českém internetovém rádiu SVOBODNÉ RÁDIO - www.svobodne-radio.cz

K živému vysílání se můžete připojit zde: http://www.slobodnyvysielac.sk/, a také zde http://svobodne-radio.cz/

 

Sdílet článek

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn