Vysílání 12.září 2018

STŘEDEČNÍ vysílání na Rádiu BOHEMIA z dalekých cest má pro vás VELKÉ TÉMA O ŠKOSLTVÍ A VZDĚLÁVÁNÍ,  tři rozhovory, tři pohledy na dnešní výuku ve školách i na způsoby vzdělávání. Máte doma děti a kladete si otázku co z nich vyroste? Co jim dokáže dát naše školství a systém vzdělávání? Chtěli byste raději alternativní možnosti výuky, či mít alternativní školu i u vás v okolí?  Tak si toto vysílání určitě poslechněte, bude v mnoha směrech provokující, inspirující i šokující, jelikož i v naší zemi se dějí zázraky, že to jde i jinak. Každý rodič, učitel, učitelka a ředitelé škol by měli tento pořad slyšet!

Můžete se těšit na rozhovor s panem PaedDr. Ludvíkem Zimčíkem ředitelem velmi výjimečné školy "Na konci světa" v Březové, potom povídání se studentkou Klárou Kusalovou a jejím pohledem na školství z pozice žáka a ještě přidáme rozhovor se Zuzanou Zvardoňovou ředitelkou z Centra dramatické výchovy LILIE. 

Prý stačí pouhé dvě generace dětí, které když dobře zmanipulujete, odchováte a omámíte multikulturním světem, je s námi i s naší zemí a její kulturou konec. "My všichni jsme stále školou po-vinní." tak co s tím?!

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání rádia BOHEMIA” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

 Těšíme se na vás od 19:00 na rádiu BOHEMIA- www.radiobohemia.cz

 

Sdílet článek

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn