Vysílání 26.září 2018

STŘEDEČNÍ vysílání 26.9. 2018 na Rádiu BOHEMIA   po delší době začínáme opět s Marianem Kechlibarem a Alešem Svobodou v pořadu "Nazápadní frontě klid" Můžeme se těšit na mnoho nových zpráv ze zahraničí se zajímavými a důležitými postřehy.

Nový host rádia bude Robert Čapek - lektor, psycholog, didaktik a učitel v jedné osobě. Člověk, který se tématem školství a vzdělávání zabývá z mnoha úhlů pohledů, ale především velké praxe. Kromě psaní knih vytváří učebnice, metodické texty, píše blog a spravuje facebookové stránky „Líný učitel“. Spolupracuje se vzdělávacími institucemi. Jako lektor realizuje pro různé vzdělávací organizace a ve sborovnách semináře s pedagogicko-psychologickými tématy, jako jsou: podporující, klimatické a alternativní metody, hodnocení a sebehodnocení žáků, odměny a tresty ve školní praxi, třídní a školní klima, třídní schůzky a spolupráce s rodiči a další. Vede i workshopy a webové semináře na téma „Líný učitel“.

V samotném závěru se v novém pořadu "TADY A TEĎ" s Janem Dubaničem a Lucií Meškanovou podíváme na problémy i nové vize dnešní společnosti z pohledu CESTY - KUDY A JAK DÁL?

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání rádia BOHEMIA” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Těšíme se na vás od 19:00 na rádiu BOHEMIA- www.radiobohemia.cz

Se srdečným pozdravem Karel Kříž moderátor a průvodce živého středečního vysílání z Prahy.

 

Sdílet článek

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn