Vysílání 16. ledna 2019

STŘEDEČNÍ vysílání 16.1.2019 na Rádiu BOHEMIA

Tváří v tvář do minulého roku a do Nového roku v dalším pokračování s našimi výjimečnými slovenskými hosty. Pohovoříme z mnoha úhlů pohledů o cestě kudy a jak dál z tohoto zmateného světa paradoxů a pokřivených hodnot lidství RNDr. Emil Páleš, CSc. - Může věda a náboženství vytvořit syntézu pro spolupráci a nový pohled na svět? Čím můžeme nahradit demokracii? Jak změnit myšlení lidstva? Rozdělení občanských a lidských práv? Změna ústavy? Opakujeme stále stejné chyby už tisíce let? ...

Prof. Ing. Peter Staněk, CSc. - Poselství vánoc, společnost odmítá současný systém, chybí nám duch. rozměr života, lidé se utápí v informacích, hnutí žlutých vest, vládnou nám blázni rychlích řešení, ovládají nás sociální sítě, chybí zde morálka, etika a slušnost, máme žít 120 let, růst spotřeby je cesta do pekla, co má být náplní života,... a mnoho dalších témat, která vás doslova zvednou ze židle!

To vše se dozvíte ve středečním vysílání rádia BOHEMIA. 

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání rádia BOHEMIA” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří. 

Těšíme se na vás od 19:00 na rádiu BOHEMIA -  www.radiobohemia.cz

Sdílet článek

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn